Náhradní plnění 2016

I nadále, se stejnými pravidly a osvědčeným způsobem, budou ve městě Šumperk a jeho okolí poskytovány služby pro náhradní plnění 2016. Je tedy načase vybrat si a objednat vhodné služby pro svou firmu.   

Náhradní plnění beze změn

Zaměstnavatelé, kteří zaměstnávají více jak 25 zaměstnanců, jsou povinni zaměstnávat OZP.  Zákon dává těmto zaměstnavatelům na výběr až ze čtyř možností, jak splnit povinný podíl, který činí 4 % z celkového počtu zaměstnanců. 

  • poskytovat přímé zaměstnávání osob se zdravotním postižením
  • odebrat služby nebo výrobky od firem, které zaměstnávají více jak 50 % OZP
  • odvodem do státního rozpočtu
  • vzájemnou kombinací výše uvedených způsobů

Mnoho účelových služeb

Poskytované služby pro náhradní plnění 2016 plní účel pro každou prosperující firmu. Všude je zapotřebí úklidových služeb a každý chce ochránit svůj majetek. Úklid může být každodenní nebo jen nárazový a rovněž lze využít služeb poskytující péči a údržbu zeleně a přilehlých ploch.

Zabezpečit a ochránit svůj majetek můžete několika způsoby. Lze využít fyzické ostrahy v podobě strážných, vrátných či psovodů, anebo elektronického zabezpečení s napojením na PCO (pult centrální ochrany). Rovněž lze využít recepční služby, nebo službu Facility management, která zajišťuje veškeré činnosti související se správou a údržbou budov.       

Prospějte své firmě

Vyberete praktickou a užitečnou službu pro svou firmu a splníte svůj povinný podíl OZP zaměstnanců. Odběr služeb napomůže optimalizovat náklady a vyhnout se nepříjemnému papírování. Ušetřete svůj čas a peníze na daňových odvodech a podpořte zaměstnávání osob se zdravotním postižením. To vše můžete udělat pro své zaměstnance a svou firmu, a to není tak málo.