Komplexní Facility management-správa nemovitostí a údržba budov Šumperk

Na těchto stránkách se máte možnost seznámit se společností, která nabízí své profesionální služby v oboru správa nemovitostí a údržba budov ve městě Šumperk. Komplexní správa budov obsahuje služby Facility management, Property management a Energy management. Správu budov a údržbu nemovitostí poskytuje ve stoprocentní kvalitě a to díky profesionalitě zaměstnanců. Díky službám správy budov budete mít zajištěn bezproblémový chod Vaší budovy od administrace přes údržbu až po její zabezpečení. Cílem společnosti je minimalizovat a optimalizovat klientovi výdaje na náklady za chod budovy. Tato společnost nabízí odběr služeb – náhradní plnění.


Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
617 00 Brno - Komárov

tel.: (+420) 545 243 018
e-mail: brno@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

D.I.SEVEN FACILITY

Facility, Property a Energy Management od D.I.SEVEN FACILITY, s.r.o. Šumperk

Společnost působí ve městě Šumperk i po celé ČR. Zabývá se správou nemovitostí a údržbou budov. Komplexní správa budov a údržba nemovitostí obsahuje služby Facility management, Property managemenet a Energy management.

Facility management obsahuje služby, díky kterým se pravidelnou údržbou a kontrolní činností budovy profesionálními pracovníky udržuje technické zařízení budovy v bezporuchovém chodu. Nabízí mj. zajištění administrativního provozu budovy, vedení dokumentace, ekonomické služby, vypracování provozních řádů atd. Infrastrukturální služby zajišťují vše spojené s plynulým chodem budovy a zvyšují tak její atraktivitu. V návaznosti na služby Facility managementu lze využít také úklidové služby, úklidové práce a kompletní bezpečnostní služby. Se službami Facility managemnetu na přání klienta může být nastaven proces Property managementu. Do Property managementu jsou zahrnuty další ekonomické a obchodní služby, právní služby spojené se základním Společenstvím vlastníků jednotek, dále pokytuje i předávání a přebírání bytů a nebytových prostor. Společnost zastoupí klienta vůči třetím osobám, dokáže provést účetní či energetický audit. Díky službám Energy managementu dokážete optimalizovat investiční náklady na opravy, spotřebu energií, řízení a údržbu technologií ap. Svou renomovanou profesionalitu dokazuje společnost poskytováním služeb ve špičkové kvalitě s cílem maximální spokojenosti svých klientů.