Úklidové firmy - nabídka úklidových služeb a prací Šumperk

Máte zájem o nabídku úklidových služeb a prací ve městě Šumperk? Tyto stránky Vám představí vybrané úklidové firmy působící také po celé ČR, které nabízí kompletní profesionální úklidové služby a úklidové práce.

Nabídka úklidových služeb a prací Šumperk nabízí širokou škálu úklidových prací včetně dodávky hygienických a dezinfekčních prostředků. Poskytují pravidelný i nepravidelný úklid kanceláří v administrativních budovách, objektech, v průmyslových halách atd., včetně udržování čistoty a údržby venkovních ploch objektů podle ročního období. Všechny služby provádějí ve špičkové kvalitě vždy ke spokojenosti klienta.

Jaké úklidové práce tyto úklidové firmy provádějí?

 • Každodenní a pravidelný úklid
 • Nárazový úklid a generální úklid
 • Úklid venkovních ploch
 • Speciální úklidové práce

Každodenní a pravidelný úklid

V paletě služeb úklidových firem najdete pravidelný úklid. Četnost se vykonává vždy podle požadavků klienta, smluvně dohodou. Každodenní úklid se zaměřuje především na úklid kanceláří, celých firem, administrativních a technologických budov, výrobních hal, podzemních garážových stání, rodinných domů, a dalších objektů.

Podrobnější náhled úklidových prací

 • strojová a ruční údržba podlahových krytin všech typů
 • mytí výtahů, schodů, oken a úklid přilehlých prostor budov
 • úklid sociálních zařízení, doplňování zásobníků mýdlem, hygienickými a dezinfekčními prostředky
 • extrakční čištění koberců a ošetření pevných ploch polymerními vosky pro oživení zastaralé podlahové krytiny a ošetření proti oděru a ošlapu
 • obsluha, ruční mytí a úklid nádobí
 • vysypávání odpadkových košů, třídění odpadu a jeho následná likvidace do příslušných kontejnerů
 • celoroční údržba okolních přilehlých prostor budov, chodníků, parkovišť a údržba zeleně v těchto prostorách

Nárazový a generální úklid

Mezi jednorázové úklidové práce patří především předkolaudační úklid, postavební úklid, úklid po dokončení řemeslných prací, úklidové práce po malování a generální úklidy všech typů objektů.

Úklidová služba také provádí jednorázové mytí oken nebo fasád. Zejména pro úklid firem má v širší nabídce mytí výloh, skleněných ploch, skleněných přepážek, čištění všech typů žaluzií (vnitřních i vnějších), ale také možnost jednorázového úklidu kanceláří a administrativních nebo výrobních prostor. Proto úklidové služby zahrnují do nabídky jednorázových úklidů také sortiment prací, spadajících do seznamu nabídky každodenního a pravidelného úklidu.

Úklid venkovních ploch

Podle požadavků klienta může úklidová firma zajistit též úklid vnitřních a venkovních ploch příslušných budov. Jedná se o technickou správu a údržbu nemovitosti, která zahrnuje úklid a údržbu chodníků, parkovišť a zeleně podle období, zimní údržbu a technické služby jak venkovních ploch, tak i uvnitř budov.

Speciální úklidové práce

Nadstandardní úklidové práce - specializovaný úklid s ohledem na nestandardní podmínky, jako je výškové mytí oken, čištění okapů, výškové mytí fasád a střešních krytin za pomoci vysokozdvižných plošin nebo úklidová služba s využitím horolezeckého vybavení.

Úklid firem

Mnoho zájemců o úklidové služby si pokládá otázku - proč najímat zrovna profesionální úklidovou agenturu? Mnozí si řeknou - vždyť mi stačí ,,hospodyně Kekulová".

V době kdy si každá seriózní firma zakládá na tom, jak vypadá v očích svých klientů, je téměř nemožné si představit uklizečku z dob minulých v zástěře se smetákem a kýblem. Každý podnikatel, ale i mnohá soukromá osoba určitě řešili otázku ohledně spolehlivosti, vybavení či oblečení pracovníků v úklidových službách, navíc ještě různé účetní a legislativní záležitosti...

Odběrem služeb od profesionálních úklidových agentur si všechny tyto starosti ušetříte.

Proč je dobré najmout profesionální úklidovou službu

Renomované úklidové firmy nabízejí významné výhody, jako jsou

 • zkušenosti
 • flexibilita
 • nejmodernější technologie
 • trestní bezúhonnost
 • manager úklidu
 • náhradní plnění

Profesionální úklidové firmy získaly za dobu svého působení v úklidových službách mnoho zkušeností a spokojených klientů. Jsou schopné pokrýt jakýkoliv rozsah a sortiment poptávky od menších zakázek až po zakázky většího objemu i co do počtu úklidových pracovníků, a to jak v komerční, tak soukromé sféře.

Tyto agentury navíc zaměstnávají osoby se ZPS (změněnou pracovní schopností) a mohou firmám nabídnout možnost odběru náhradního plnění. Odběrem jejich služeb si firmy mohou splnit svou zákonnou povinnost zaměstnávat osoby se ZPS a ZTP.

Pro úklid používají nejmodernější vybavení a technologie a kvalitní, ekologicky šetrné čisticí prostředky. Samozřejmostí je trestní bezúhonnost všech úklidových pracovníků. Všichni úklidoví zaměstnanci jsou vybaveni firemní uniformou. Vzhledem k důrazu na špičkovou kvalitu poskytovaných služeb a individuální přístup k zákazníkovi má klient k dispozici úklidového managera, který s ním projednává veškeré záležitosti od sepsání smlouvy až po případné další požadavky nebo připomínky.

Využijte znalosti a vybavení odborníků!
Zajistěte si každodenní bezproblémový chod Vašeho objektu či areálu. Vaše budova tak bude udržována v reprezentativní čistotě pro Vás, Vaše zaměstnance, klienty a návštěvy.Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
617 00 Brno - Komárov

tel./fax: (+420) 545 243 018
e-mail: brno@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN, a.s. Šumperk

Česká úklidová agentura, která poskytuje úklidové služby a nabízí úklidové práce. Působí nejen ve městě Šumperk, ale v celé ČR a v zahraničí. Poskytuje kompletní úklidový servis např. úklid kanceláří v administrativních a průmyslových objektech. Úklidová služba provádí úklid i v soukromých budovách a na objednávku mnoho úklidových prací.

Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
617 00 Brno - Komárov

tel.: (+420) 545 243 018
e-mail: brno@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Úklidové práce a služby - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Šumperk

Je dceřiná společnost úklidové firmy D. I. SEVEN, a.s. a poskytuje kompletní služby, které zahrnuje správa budov a nemovitostí ve městě Šumperk. Facility management zahrnuje i úklidové služby a úklidové práce. Každá úklidová služba by však měla být vybrána spolu s dalšími službami v rámci Facility managementu. Agentura nabízí náhradní plnění.

Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
Brno, 617 00

Tel.: +420 548 211 421
email:
praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Úklidové práce a služby - SIPADAN a.s. Šumperk

Již od roku 2002 nabízí tato úklidová agentura své kompletní úklidové služby, a je další profesionální úklidová firma ve městě Šumperk. Poskytuje např. úklid kanceláří, mytí garážových stání a průmyslových hal, atd. Úklidové služby a práce jsou prováděny vždy ve špičkové kvalitě ke spokojenosti klienta. Poskytuje odběr služeb – náhradní plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Úklidové práce a služby - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Šumperk

Je úklidová firma s působností nejen ve městě Šumperk, která Vám poskytne veškeré kompletní profesionální úklidové služby a úklidové práce s kompletním hygienickým programem. Nabídka úklidových služeb a prací zahrnuje např. úklid kanceláří, praní koberců, voskování podlah polymerními vosky, mytí oken a fasád. Provádí úklidy před kolaudací, po rekonstrukcích a další úklidové služby a práce. Tato úklidová agentura nabízí mnoho garancí kvality a důkazem toho jsou kladné reference. Nabízí náhradní plnění.