Ochrana osob a majetku - fyzická ostraha Šumperk

Rádi byste měli svůj majetek či objekt k podnikání dobře zabezpečený? Potřebujete poradit? Pomohou Vám bezpečnostní firmy působící ve městě Šumperku a okolí.

Zde Vám představíme některé renomované bezpečnostní agentury ve městě Šumperk. Každá bezpečnostní agentura Vám poskytne bezpečnostní služby, a Váš majetek zajistí ostraha objektů a ochrana osob a majetku. Kompletní bezpečnostní služba obsahuje recepční služby, pořadatelské služby, zabezpečení akcí, fyzická ostraha, dále je možná i osobní ostraha osob a detektivní služby.

Agentura Vám také zajistí elektronické zabezpečení tzv. napojení na centrální pult (PCO), tím se zajistí kompletní ostraha objektů a ostraha majetku. Tyto bezpečnostní agentury poskytují veškeré služby na profesionální úrovni s dlouholetými zkušenostmi.

Příklady bezpečnostních služeb

  • ochrana osob
  • ostraha objektů a majetku – fyzická ostraha (možno i s vycvičenými psy)
  • elektronická ostraha – pult centrální ochrany (PCO)
  • protipožární ochrana
  • přeprava finanční hotovosti

Ochrana osob a majetku

Bezpečnostní firmy pro tak důležité úkoly své zaměstnance pečlivě vybírají. Pracují pouze s lidmi, kteří zvládají všechny nároky kladené na ochranu osob, kdy mohou nastat nebezpečné a nepředvídatelné situace.

Předpokladem je znalost právního řádu, který upravuje povinnosti a práva vzhledem k ochraně života a zdraví. Osobní strážci se také pohybují na významných akcích a společenských setkáních, proto je znalost společenského chování nutností. Základy psychologie a krizové komunikace jsou důležité v případech, kdy rozhodují chvilky od rozpoznání útoku či naopak změny chování strážených osob. Včasným vyhodnocením a adekvátní reakcí může ochránce útočníka od útoku odradit nebo útok znemožnit.

Dále se klade důraz na poskytnutí první pomoci, řízení vozidel, bojová umění, zacházení se zbraněmi apod. Znalost cizího jazyka je dle domluvy zajištěna. Strážci mohou být dle přání klienta v civilním nebo společenském oblečení či v uniformě firmy.

Lidé zajišťující bezpečnost osob jsou pravidelně proškolováni a seznamováni s novými poznatky, které bezpečnostní agentura s každým novým klientem získává.

Ostraha objektů a majetku

Ostraha objektů a majetku se dělí na fyzickou a elektronickou. Elektronická ostraha je zajišťována dle pečlivě vytvořené směrnice a je doporučována klientům s větším majetkem.

Fyzická ostraha

Bezpečnostní služba zajišťuje budovy a jiný majetek obchůzkami školených pracovníků a psovodů. Strážci jsou kontrolováni elektronickým systémem a o výsledcích kontrol je vyrozuměn majitel objektů.

Zaměstnanci bezpečnostní agentury často zastupují ve vrátnicích jako administrativní pracovníci. Evidují průjezd vozidel do objektů, příchod a odchod zaměstnanců i návštěvníků podniku. Nedílnou součástí je stálé proškolování těchto strážných. Bezpečnostní firma také přísně sleduje spokojenost s těmito pracovníky. Případné stížnosti operativně řeší.

Kvalitu odvedených služeb má na starosti určený pracovník bezpečnostní firmy. Ten zajišťuje bezproblémový výkon strážných v daném objektu a provádí pravidelné kontroly.

Elektronické zabezpečení majetku a okolí budov

Kamery rozmístěné po objektu i mimo něj zaznamenávají pohyb a veškeré dění a získaná data ukládají. Tento způsob ochrany není příliš výhodný proto, že se nemůže okamžitě reagovat na změnu situace v příslušných místech. Kamery zachycují pouze určitý prostor. Lze tak pouze sledovat zpětně děj v těchto místech, což ovšem může být klíčové například při vyšetřování trestné činnosti.

Pult centrální ochrany (PCO)

Kvalitnější ochrana objektů i prostor mimo objektu je napojení kamer na pult centrální ochrany. Ten je neustále sledován operátorem bezpečnostní agentury. Je možné instalovat čidla – hlásiče požáru, která jsou rovněž napojena na PCO. Na případné narušení objektu, ohlášené operátorem, okamžitě reaguje zásahová jednotka, která je během několika minut na místě, schopná řešit krizovou situaci.

Všechny možnosti ostrahy - fyzické i elektronické - lze efektivně kombinovat, záleží jen na přání zákazníka. Bezpečnostní agentura doporučí vhodnou strategii.

Bezpečnostní agentury a převoz finanční hotovosti

Speciální auta s ozbrojenou posádkou zabezpečí převoz jakékoliv finanční hotovosti. Tuto službu vykonávají spolehliví zaměstnanci bezpečnostní firmy, kteří jsou pečlivě vybraní a proškolení a jejichž povahové vlastnosti jsou bezpečnostní firmou dlouhodobě sledovány.Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
617 00 Brno - Komárov

tel./fax: (+420) 545 243 018
e-mail: brno@diseven.cz
web: www.diseven.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I.SEVEN, a.s. Šumperk

Bezpečnostní agentura působící na českém i zahraničním trhu od roku 1995, která patří mezi profesionální bezpečnostní agentury. Poskytuje kompletní bezpečnostní služby týkající se ochrany a ostrahy osob a majetku. Agentura má mnoho spokojených klientů a kladných referencí.

Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
617 00 Brno - Komárov

tel.: (+420) 545 243 018
e-mail: brno@diseven.cz
web: www.disevenfacility.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I.SEVEN FACILITY s.r.o. Šumperk

Je dceřinou společností D. I. SEVEN, a.s. a zabývá se činností správa nemovitostí a údržba budov ve městě Šumperk, ale nejen zde i po celé ČR. Spolu s dalšími službami v rámci Facility managementu Vám agentura zajistí i kompletní bezpečnostní služby. Nabízí náhradní plnění.

Kontakt

Mariánské náměstí 617/1
Brno, 617 00


Tel.: +420 548 211 421
email:
praha@sipadan.cz
web: www.sipadan.cz

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - SIPADAN a.s. Šumperk

Bezpečnostní agentura, která vznikla v roce 2002 a je profesionální agenturou s působností po celé ČR a tedy i ve městě Šumperk. Poskytuje bezpečnostní služby jako fyzická ostraha, ostraha osob a majetku, zabezpečení domu a objektu. Agentura disponuje mnoha prověřenými certifikáty a nabízí možnost odběru náhradního plnění.

Kontakt

Mikulandská 119/10
110 00 Praha 1

tel.: 284 860 001
e-mail: praha@diseven.cz
web: www.disevenservice.cz

 

Bezpečnostní služby, ostraha objektů a pult centrální ochrany PCO - D.I. SEVEN SERVICE s.r.o. Šumperk

Je bezpečnostní agentura a nabízí své služby ve městě Šumperk, ale i po celé ČR. Hlavním předmětem podnikání této bezpečnostní agentury jsou kompletní bezpečnostní služby. Tato agentura plní zákonnou povinnost o zaměstnanosti ZPS, ZTP a invalidních důchodců a odběrem služeb (náhradní plnění) od této agentury si jí splní každý zaměstnavatel s více jak 25 zaměstnanci.